ZBM ZDROWIE

Każdy z nas jest wyjątkowy. W ZBM Zdrowie jesteśmy przekonani, że poprzez holistyczne podejście, pomożemy Ci cieszyć się swoim zdrowiem na każdym etapie życia. Pamiętajmy, jak ważne jest dbanie o profilaktykę aby zachować świetne zdrowie przez długi czas.

Stworzyliśmy pakiet TRANSPORT MEDYCZNY aby otoczyć kompleksową opieką pacjenta w każdym wieku. Nasz doświadczony personel zajmie się  Państwa zdrowiem.  W ofercie pakietu uwzględniliśmy połączenie usług transportu medycznego z możliwością wykonania badań w naszych placówkach.

Zapewniamy kompleskowe świadczenia polegające na transporcie medycznym pacjenta od drzwi do drzwi. Nasz zespół transportu odbierze pacjenta, zawiezie na konsultacje, pomoże w trakcie wizyty, wykupi leki i odwiezie do domu.

Zachęcamy do skorzystania z pakietu. Zapraszamy do naszych przychodni!

Pakiet usług w ramach krajowego i międzynarodowego transportu medycznego

Przychodnia
ul. Powstańców Warszawskich 64, 41-902 Bytom
Godziny przyjęć: Pon. – Pt. 7:00-18:00
Przychodnia
ul. Tarnogórska 6, 41-902 Bytom
Godziny przyjęć: Pon. – Pt. 8:00-18:00

Oferta
w ramach pakietu
TRANSPORT MEDYCZNY

Zachęcamy do skorzystania z oferty usług w ramach profesjonalnego krajowego i międzynarodowego transportu medycznego. Realizujemy bliskie i dalekie przewozy pacjentów w każdym stanie klinicznym. Sprawnie, szybko i komfortowo.

Wycena indywidualna

Pakiet lotniczej asysty medycznej

Transport medyczny realizowany dla pacjentów podróżujących samolotem. Pakiet obejmuje transfer na lotnisko ze szpitala/ domu i opieka. Wiemy jak stresujący może być lot. Pozwól że odciążymy Cię i pomożemy zorganizować bezpieczny lot. Jeśli pacjent wymaga opieki służby medycznej podczas lotu - jesteśmy dla Ciebie. Nasi medycy polecą z pacjentem i będą cały lot opiekować się nim.Pakiet obejmuje przygotowanie wszelkich formalności związanych z odprawą pacjenta podróżującego liniami lotniczymi.

Wycena indywidualna

Pakiet dla systematycznych

Planujesz w ciągu roku kilka wizyt? A może kilka wyjazdów rodzinnych. My wiemy jak potrzebna i ważna jest bezpieczna podróż. Pacjent nie może się poruszać, lub jest to utrudnione? Chętnie by pojechał na czas wakacyjny do rodziny? A może odwiedził ośrodek rehabilitacyjny? Dla nas każda podróż pacjenta jest ważna. Nasze pakiety podróżnicze to kilometry 1000, 2000, i pakiet mini 500. Pakiet jest ważny przez rok i realizowany w granicach Polski.

Cena dotyczy pacjentów z mieszkających na terenie Bytomia; poza Bytomiem wycena indywidualna

Pakiet transportu do specjalisty
Cena: 400zł

Jesteśmy otwarci na pomoc naszym pacjentom i umożliwieniu im korzystanie z usług lekarzy specjalistów. Przywieziemy, do lekarza, wprowadzimy do gabinetu, pomożemy z dokumentacją medyczna, a po wizycie zawieziemy do domu. Pacjent i jego rodzina nie muszą się stresować. Nasi medycy zaopiekują się pacjentem od początku do końca. Kompleksowy transport i wizyta u naszego specjalisty.

20% procent taniej na każdy następny transport

Pakiet dla polecających

Jesteś zadowolony z naszych usług? Polecaj nas znajomym. Dla nowego pacjenta który skorzysta z naszych usług z polecenia oraz dla pacjenta który polecił nas przygotowaliśmy zniżki 20% na kolejny transport.

ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY


Nasi partnerzy

 • #1
 • #2
 • #3
 • #4
 • #5
 • #6
 • #7
 • #8
 • #9
 • #10
 • #11
 • #12
 • #13
Go to top