ZBM ZDROWIE

Krajowy i międzynarodowy transport medyczny, przewozy pacjentów POZ i osób niepełnosprawnych, transport covid’owy, testowanie na obecność koronawirusa, zabezpieczanie medyczne imprez.

ZBM Zdrowie Transport Medyczny wykonuje transport bliski i daleki na zlecenie osób prywatnych, firm ubezpieczeniowych oraz instytucji. Jesteśmy rodzinną firmą, dlatego wartości takie jak empatia, zaufanie, odpowiedzialność, współczucie, opiekuńczość i otwartość są dla nas najważniejsze. Nasza firma od wielu lat zapewnia obsługę medyczną podczas imprez sportowych i masowych. Najnowocześniejsza baza transportowa, profesjonalna opieka medyczna. Szybko, sprawnie zapewniamy przewozy sanitarne pacjentów na terenie miasta, województwa, kraju a także całej Europy. Zapraszamy do stałej współpracy.
LIKE
413
Facebook fans
Zabezpieczenie medyczne imprez
Zamawianie transportu (24h)
Zamawianie transportu (24h)
> Formularz zamówienia

ZBM Zdrowie realizuje profesjonalne przewozy pacjentów w każdym stanie klinicznym, na terenie całej Europy.

Posiadamy bogate doświadczenie w transporcie międzynarodowym. Wykonaliśmy wiele transportów poza granicami naszego kraju  m.in na terenach Francji, Włoch, Austrii, Niemiec, Węgier, Holandii , Czech czy Słowacji.

Doświadczony, pełny zaangażowania i empatii zespół, zapewnia bezpieczeństwo i komfort chorego podczas transportu.

Transport Medyczny ZBM ZDROWIE może się poszczycić profesjonalną załogą, młody zespołem sanitarno-transportowym wspartym ogromnym doświadczeniem naszej kadry lekarskiej. Każdy z członków naszej załogi posiada odpowiednie kwalifikacje podparte bogatym obyciem i praktyką, dodatkowo regularnie uczestniczy w szkoleniach naukowych i praktycznych , aby stale się doskonalić i poszerzać swoją wiedzę.

Naszą flotę stanowią specjalistyczne, ambulanse typu S, T, P, wyposażone w nowoczesną aparaturę medyczną i monitornig trasy GPS.

Baza transportowa ZBM Zdrowie to nowe karetki: ambulasn typu S/T VW Crafter, ambulans typu P Renault Traffic, ambulans typu T VW T5, ambulans typu T Fiat Doblo. Cała trasa przejazdu monitorowana jest poprzez system

Bliski i daleki transport pacjentów do poradni, szpitali, do domu, na badania, konsultacjie, do centrum dializ, pomiędzy placówkami medycznymi.

Nowoczesna i bardzo dobrze wyposażona baza transportowa pozwala na wykonywanie bliskich i bezpiecznych transportów osób o różnym stanie klinicznym między placówkami medycznymi, z domów do szpitali czy na konsultacje medyczne.

ZAMÓW TRANSPORT MEDYCZNY

formularz online

rodzaj transportu (zaznacz własciwe pole):
SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ.

Krajowy i międzynarodowy
transport covid’owy.
Testowanie na obecność koronawirusa.

Transport Medyczny ZBM Zdrowie, zapewnia również przewóz  pacjentów zakażonychCOVID-19 oraz wykonywanie testów na jego obecność. 

Aktualności

Transport medyczny to nasza pasja - zobacz gdzie byliśmy ostatnio.

projekt www
28 Marzec 2022

Odbiór pacjenta z Włoch

Wypad do Włoch w środku tygodnia? Czemu nie.
projekt www
17 Wrzesień 2021

Przejmujemy pacjenta na płycie lotniska Katowice Pyrzowice

Przejęcie pacjenta na płycie Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice Pyrzowice z lotniczego ambulansu i dalszy transport specjlalistyczny do Wojewódzkiego Szpiatla Specjalistycznego celem dalszego leczenia.
projekt www
29 Sierpień 2021

Kurs do Paryża po pacjenta covid’owego.

Długi, wielogodzinny wyjazd do Francji po pacjenta zakażonego wirusem SARS CoV-2. Pacjent z objawową infekcją COVID 19 transportowany do Polski celem dalszego leczenia w miejscu zamieszkania.

Nasi partnerzy

 • #1
 • #2
 • #3
 • #4
 • #5
 • #6
 • #7
 • #8
 • #9
 • #10
 • #11
 • #12
Zabezpieczenie medyczne imprez
Zamawianie transportu (24h)
Zamawianie transportu (24h)
> Formularz zamówienia
ZBM Zdrowie Sp. z o.o.
KRS: 939266 Nip: 625-209-16-72
Regon: 276624287
ZOZ 24-00316
Nr umowy z NFZ: 125/210792
Go to top