ZBM ZDROWIE

Salon optyczny Nasze Okulary jest do Państwa dyspozycji na miejscu, w przychodni. Zapewnia zaopatrzenie w korektę okularową, soczewkową oraz inne pomoce optycznie niezbędne do prawidłowego widzenia. 

Salon Optyczny "Nasze Okulary" oferuje możliwość realizacji recept okularowych, soczewkowych oraz recept współfinansowanych z Narodowego Funduszu Zdrowia.
Dbając o kompleksową obsługę proponujemy załatwienie kilku spraw w jednym miejscu i czasie.
Podczas jednej wizyty jesteśmy w stanie zagwarantować obsługę optometryczno-optyczną   począwszy od badania ostrości wzroku, poprzez dobór odpowiednich opraw aż po wybór różnorodnych soczewek okularowych.
Dzięki bliskiej współpracy z Poradnią Okulistyczną dla Dzieci i Dorosłych w Centrum Medycznym ZBM Zdrowie każdy pacjent może liczyć na konsultację okulistyczną przeprowadzoną przez lekarza specjalistę, w razie konieczności uzupełnienia badania ostrości wzroku.
Optometryści oraz optycy współpracują z okulistami tworząc jeden zespół, którego celem jest zapewnienie najwyższego komfortu widzenia pacjenta.

Czynny w godzinach
Pon. – Pt. 7:00-18:00
Sob. i Niedz. zamknięte
Adres
ul. Powstańców Warszawskich 64,
41-902 Bytom


Potrzebujesz soczewek kontaktowych?

Przyjdź, zadzwoń i umów się na wizytę do naszych optometrystów. Już nie musisz czekać na wizytę u okulisty.
Zadbamy o dobór odpowiedniej korekty do Twojej wady wzroku.
Soczewki kontaktowe miękkie, sztywne do wysokich wad wzroku bądź stożka rogówki, soczewki ortokorekcyjne i inne możesz dobrać, dopasować wraz nauką zakładania i zdejmowania oraz zasadami pielęgnacji. W stałej ofercie posiadamy środki do pielęgnacji zarówno soczewek miękkich jak i twardych.

Dzięki bliskiej współpracy z Poradnią Okulistyczną dla dzieci i dorosłych w Centrum Medycznym ZBM Zdrowie, każdy pacjent może liczyć na konsultację okulistyczną, przez lekarza specjalistę w razie jakichkolwiek wątpliwości występujących w trakcie badania okulistycznego. Optometryści na stałe współpracują z okulistami, tworząc jeden zespół którego celem jest zapewnienie najwyższego komfortu widzenia pacjenta. 

Posiadamy wyspecjalizowaną aparaturę, dzięki której dokonujemy precyzyjnych pomiarów

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem do doboru korekcji oraz soczewek kontaktowych,  pomiarów układów optycznych, narzędzi pomiarowych oraz szlifowania szkieł okularowych.
W pełni wyposażona szlifiernia pozwala na wykonywania okularów najwyższej jakości.  Indywidualne podejście do każdego Klienta procentuje dobraniem spersonalizowanego produktu, zapewniającego komfort widzenia oraz odpowiadającego konkretnym potrzebom.
Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjne wsparcie serwisowe.

Personel optyczny pomoże w doborze właściwych opraw oraz szkieł okularowych.

Współpracując z licznymi partnerami handlowymi w dziedzinie opraw okularowych oraz szkieł, jesteśmy w stanie zagwarantować bogaty wachlarz tych produktów.
Okulary dobieramy starając się aby jednocześnie spełniały swoje funkcje zdrowotne jak i estetyczne. Zmiana wizerunku często wiąże się z czasochłonnym wyborem opraw ale zadowolenie klienta jest dla nas wartością nadrzędną. Podążając za zmieniającymi się trendami modowymi w optyce okularowej stale uczestniczymy w krajowych i zagranicznych Targach Optycznych.
Oferujemy Państwu szkła okularowe jednoogniskowe, dwuogniskowe, progresywne, biurowe, relaksacyjne, ze wsparciem akomodacji, okulary do pracy przy monitorze, dla kierowców, osób uprawiających sport.
W naszej ofercie znajdują się szkła bezbarwne, fotochromowe, polaryzacyjne, barwione z wieloma powłokami dostosowanymi do wymagań klienta.
Zwracając szczególną uwagę na estetykę wykonania okularów, osobom z dużymi wadami proponujemy szkła indeksowane czyli cieńsze i lżejsze od standardowych, dzięki czemu nawet okulary o dużych mocach wyglądają elegancko i schludnie.

Uczestniczymy w licznych programach zniżkowych.

W ramach pakietu działań prorodzinnych oraz wsparcia seniorów oferujemy atrakcyjne zniżki.

Honorujemy Karty:
 Karta Dużej Rodziny
 Karta Grosik
 Karta Seniora

Szczegółowe informacje uzyskać można w rejestracji.

ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY

Nasi partnerzy

 • #1
 • #2
 • #3
 • #4
 • #5
 • #6
 • #7
 • #8
 • #9
 • #10
 • #11
 • #12
 • #13
 • #14
Go to top