ZBM ZDROWIE

W ramach Poradni Ginekologicznej ZBM Zdrowie prowadzimy specjalistyczne konsultacje, leczenie oraz kompleskową diagnostykę.
Na miejscu wykonujemy USG ginekologiczne.

Ginekolog to lekarz zajmujący się profilaktyką i leczeniem chorób układu płciowego u kobiet. Przynajmniej raz w roku kobieta powinna udać się na wizytę do lekarza ginekologa. Kobiety powinny zgłaszać się w szczególności gdy pojawią się niepokojące symptomy: ból w podbrzuszu, bolesne lub obfite miesiączki, nieregularny cykl menstruacyjny, plamienia poza cyklem, upławy, świąd, bolesność piersi, problemy z zajściem w ciążę, zmiany w okolicy narządów rodnych, w celu podjęcia lub zmiany antykoncepcji hormonalnej, gdy pojawią się objawy okołomenopauzowe. W czasie wizyty lekarz może wykonać badania USG ginekologiczne, badania cytologiczne, badania piersi oraz inne zgodnie ze wskazaniami. Na wizycie lekarz ginekolog przeprowadza wywiad zaczynając od pytań dotyczących pierwszej miesiączki, ostatniej miesiączki o przebyte ciąże, zażywanej antykoncepcji.
Godziny przyjęć
Pon. – Pt. 7:00-18:00
Sob. i Niedz. zamknięte
Adres przychodni
ul. Powstańców Warszawskich 64,
41-902 Bytom

Poradnia wyposażona jest w wysokiej klasy aparaturę medyczną

W naszej poradni realizujemy wizyty z NFZ oraz prywatne. Do lekarza ginekologa nie jest potrzebne skierowanie. Najlepiej udać się w pierwszych kliku dniach  po zakończeniu krwawienia. Badanie ginekologiczne w tym czasie daje najmniejszy dyskomfort nie tylko ze względu na zakończony zespół napięcia przedmiesiączkowego ale również z uwagi na to, że jajeczkowanie które czasami bywa bolesne jeszcze się nie rozpoczęło. Badanie ginekologiczne podczas okresu jest możliwe natomiast nie będzie można wykonać wszystkich wymaganych np. pobrania cytologii. Niektóre niepokojące krwawienia mogą być wskazaniem do wizyty u ginekologa. W przypadkach gdy są to krwawienia cykliczne warto jest przełożyć wizytę nie tylko z uwagi na higienę ale również dyskomfort pacjentki. Większe przygotowanie do wizyty ginekologicznej nie jest wymagane. W poradni posiadamy pomieszczenie dla pacjentki w którym może się przygotować zanim usiądzie na fotelu ginekologicznym.

Korzystamy z nowoczesnych technologii i zapewniamy najwyższe standardy

W czasie wizyty ginekolog może zlecić badania krwi w tym badania hormonalne w wyznaczonych dniach cyklu, badania cytologiczne, wymazy na obecność bakterii tlenowych i beztlenowych, grzybów, badania obrazowe: USG brzucha, piersi, mammografię, tomografię komputerową. Ginekolog podejmuje leczenie infekcji pochwy, nadżerki szyjki macicy, mięśniaków macicy, endometriozy, niepłodności, torbieli jajników, zespół policystycznych jajników. Lekarz ginekolog może podjąć decyzje o zabiegach ginekologicznych lub o leczeniu farmakologicznym. W naszej poradni przyjmują również specjaliści wykonujący badania USG piersi, jamy brzusznej.

W trosce o Twoje zdrowie,
Poradnia Ginekologiczna ZBM Zdrowie
zapewnia kompleksowy wachlarz usług medycznych:

USG
ginekologiczne
Profilaktyka chorób szyjki macicy,
badania w kierunku nowotworów
Cytologia płynna LBC
Testy w kierunku HPV
Diagnostyka i leczenie stanów zapalnych dróg moczowo płciowych
Diagnostyka nieprawidłowych
krwawień i zatrzymania miesiączki
Diagnostyka i leczenie mięśniaków, endometriozy, torbieli, polipów
USG
ginekologiczne
Profilaktyka chorób szyjki macicy,
badania w kierunku nowotworów
Cytologia płynna LBC
Testy w kierunku HPV
Diagnostyka i leczenie stanów zapalnych dróg moczowo płciowych
Diagnostyka nieprawidłowych
krwawień i zatrzymania miesiączki
Diagnostyka i leczenie mięśniaków, endometriozy, torbieli, polipów

Nasi lekarze specjaliści

ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY

Cennik
Poradni Ginekologicznej

Konsultacja ginekologiczna 200 zł Konsultacja ginekologiczna + USG 320 zł Cytologia 70 zł > ZOBACZ CAŁY CENNIK

Nasi partnerzy

 • #1
 • #2
 • #3
 • #4
 • #5
 • #6
 • #7
 • #8
 • #9
 • #10
 • #11
 • #12
 • #13
 • #14
Go to top