ZBM ZDROWIE

W ramach Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej ZBM Zdrowie prowadzimy specjalistyczne konsultacje, leczenie oraz kompleskową diagnostykę.

Nasi lekarze POZ realizują świadczenia w warunkach ambulatoryjnych lub w formie teleporady oraz w przypadkach uzasadnionych medycznie również w domu pacjenta. Aby skorzystać z porad naszych lekarzy w ramach NFZ koniecznie złóż u nas deklarację osobiście w rejestracji lub przez stronę internetową w:

https://pacjent.gov.pl/internetowe-konto-pacjenta

Zachęcamy do założenia Internetowego Konta Pacjenta. Na koncie pacjent ma możliwość wyboru lekarza POZ, złożenia deklaracji, wykaz swoich recept czy skierowań. Nasi pacjenci to również osoby korzystające z konsultacji prywatnych. Pacjenci korzystają z wykupionego abonamentu centra medycznego z którym mamy podpisaną umowę.
Godziny przyjęć
Pon. – Pt. 7:00-18:00
Sob. i Niedz. zamknięte
Adres przychodni
ul. Powstańców Warszawskich 64,
41-902 Bytom

Teleporady, E-recepty, E-skierowania

Teleporady - pacjent nie musi przychodzić do poradni,  w warunkach domowych uzyska poradę, e-skierowanie lub inne zlecenia.
E-recpeta – nasi pacjenci mogą w łatwy sposób nagrać się na naszej infolini na wystawienie recepty lub telefonicznie zgłosić chęć uzyskania kolejnej recepty na stale przyjmowane leki. Dzięki takim rozwiązaniom pacjenci nie muszą umawiać się na teleporadę ani też osobiście przychodzić z listą leków które się skończyły.
Transport sanitarny – w uzasadnionych przypadkach lekarz POZ wystawia zlecenie na transport medyczny.
Zwolnienie lekarskie, opieka, zlecenie na zaopatrzenie na wyroby medyczne, wnioski do ZUS, do sanatorium, hospicjum, o adopcję i wiele innych dokumentów wystawia lekarz rodzinny.

Szybka Terapia Onkologicza

W naszej placówce prowadzimy Szybką Terapię Onkologiczną. Lekarz podstawowej opieki zdrowotnej, gdy podejrzewa lub stwierdza nowotwór wystawia pacjentowi kartę DiLO – Diagnostyki i Leczenia Onkologicznego, która pełni rolę skierowania. Taką kartę może też wystawić lekarz specjalista innych dziedzin, który zdiagnozuje nowotwór złośliwy. Lekarze z gabinetów prywatnych nie mają uprawnień do wystawiania takiej karty.

Opieka Koordynowana w Podstawowej
Opiece Zdrowotnej

W ramach Opieki Koordynowanej w naszej Poradni POZ obejmujemy Pacjentów diagnostyką i leczeniem chorób przewlekłych, z zakresu: kardiologii, diabetologii, chorób płuc (pulmonologii), endokrynologii. Lekarz medycyny rodzinnej przeprowadza kompleksową poradę i ustala dla Pacjenta Indywidualny Plan Opieki Medycznej (IPOM). W sytuacjach uzasadnionych, może zlecić badania, które do tej pory były zarezerwowane wyłącznie dla lekarze specjalisty, takie jak np. pakiet badań tarczycowych (antyTPO, antyTSHR, antyTG), EKG wysiłkowe, Holter EKG, USG Doppler naczyń kończyn dolnych, ECHO serca. Koordynowany proces leczenia obejmuje badania, wstępne diagnozy, konsultacje między lekarzem POZ a lekarzami specjalistami, konsultacje specjalistyczne (diabetologa, endokrynologa, kardiologa, pulmonologa) i dodatkowe konsultacje np. z dietetykiem. Nad całością procesu leczenia czuwa Koordynator, który jest jednocześnie przewodnikiem Pacjenta. Opieka Koordynowana jest dla Pacjenta bardzo korzystnym rozwiązaniem i zapewnia wyższą jakość opieki, wygodę i większą dostępność.

W trosce o Twoje zdrowie,
Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej ZBM Zdrowie
zapewnia kompleksowy wachlarz usług medycznych:

E- recepta
Szybka Terapia Onkologiczna
E-skierowanie
Zwolnienia lekarskie L4
Opieka koordynowana
w Podstawowej Opiece Zdrowotnej
Zaświadczenia lekarskie
Prywatna konsultacja internistyczna
Wizyty domowe
Skierowania na badania laboratoryjne
Zlecenie na transport sanitarny
Skierowania do pracowni RTG
Wizyty w gabinecie lekarza

Nasi lekarze specjaliści

ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY

Cennik
Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej

Konsultacja lekarza internisty 200 zł > ZOBACZ CAŁY CENNIK

Nasi partnerzy

 • #1
 • #2
 • #3
 • #4
 • #5
 • #6
 • #7
 • #8
 • #9
 • #10
 • #11
 • #12
 • #13
 • #14
Go to top