ZBM ZDROWIE

ZBM Zdrowie Centrum Medyczne to wielospecjalistyczna placówka medyczna. Naszym pacjentom zapewniamy wszechstroną opiekę w ramach 17 poradni specjalistycznych i poradni POZ.

Jesteśmy rodzinną firmą, dlatego wartości takie jak empatia, zaufanie, odpowiedzialność, współczucie, opiekuńczość i otwartość są dla nas najważniejsze. Poprzez holistyczne podejście, wspieramy pacjentów na każdym etapie – diagnostyki, leczenia i rehabilitacji. Nasze placówki dbają o Twoje zdrowie od 2000 roku.  Centrum Medyczne ZBM Zdrowie umożliwa leczenie ambulatoryjne w kilkunastu poradniach specjalistycznych, diagnostyka obrazowa, rehablitacja z fizykoterapią, transport medyczny lokalny, krajowy, między narodowy, medycyna praca to nasze mocne strony. 
Naszym celem jest świadczenie kompleksowych usług medycznych na bezkompromisowym, najwyższym poziomie.

Z myślą o naszych Pacjentach, od 2000 r stale rozwijamy nasze centrum. Zatrudniamy najlepszych lekarzy specjalistów, wprowadzamy najnowsze technologie i inwestujemy w najwyższej klasy sprzęt medyczny.

Pozwól nam zadbać o Twoje zdrowie!
Zapraszamy!
Przychodnia
ul. Powstańców Warszawskich 64, 41-902 Bytom
Godziny przyjęć: Pon. – Pt. 7:00-18:00
Przychodnia
ul. Tarnogórska 6, 41-902 Bytom
Godziny przyjęć: Pon. – Pt. 8:00-18:00

Diagnozujemy. Wykonujemy badania z zakresu diagnostyki obrazowej oraz laboratoryjne. Jesteśmy liderem w usługach medycyny pracy.

Medycyna Pracy w 1 dniu w 1 miejscu. Mając na uwadzę czas naszych pacjentów wykonujemy kompleskowe badania z zakresu medycny pracy w jednym dniu w jednym miejscu. Wszelkie kosultacje specjalistyczne, badania obrazowe, laboratoryjne, psychologiczne przeprowadzamy w okresie 1 dnia pracy. Szeroka gama badań diagnostycznych typu badania; rtg, densytometryczne, USG, UKG, 24 godzinny Holter EKG, ciśnieniowy, badania laboratoryjne sprawia iż, możemy leczyć, prowadzić pacjentów  z różnymi schorzeniami. 
 

Rozpoznajemy, leczymy, konsultujemy. Nasz zespół to wybitni i doświadczeni lekarze różnych specjalizacji

W Centrum Medycznym ZBM Zdrowie pracuje wielu lekarzy specjalistów. Są to lekarze praktycy, z bogatym doświadczeniem w lecznictwie szpitalnym oraz ambulatoryjnym. Mnogość różnych dziedzin medycznych sprawia iż mamy możliwość konsultowania i leczenia pacjentów w sposób interdyscyplinarny. 

Pomagamy w powrocie do pełnej sprawności po urazach i chorobach.
Prowadzimy skuteczną rehabilitację i zabiegi fizjoterapeutyczne.

Oferujemy pełny zakres zabiegów fizykoterapeutycznych: elektroterapię ( prądy TENS, prądy Traberta, elektrostymulacja, jonoforeza itd.), ultradźwięki, magnetoterapię, światłolecznictwo (laser oraz lampy Sollux emitujące promieniowanie podczerwone). Nasi fizjoterapeuci prowadzą z pacjentami różne formy terapii ruchem: ćwiczenia czynne, ćwiczenia w odciążeniu w Uniwersalnym Gabinecie Usprawniania Leczniczego - UGUL oraz indywidualną pracę z pacjentem z wykorzystaniem specjalistycznych metod: kinesiotaping, terapię manualną Mulligana, terapię mięśniowo-powięziową punktów spustowych.

Zapewniamy krajowy i międzynarodowy transport medyczny.
Nasze zespoły ratunkowe dbają o bezpieczną i komfortową podróż.

ZBM Zdrowie Transport Medyczny wykonuje transport bliski i daleki na zlecenie osób prywatnych, firm ubezpieczeniowych oraz instytucji. Jesteśmy rodzinną firmą, dlatego wartości takie jak empatia, zaufanie, odpowiedzialność, współczucie, opiekuńczość i otwartość są dla nas najważniejsze. Nasza firma od wielu lat zapewnia obsługę medyczną podczas imprez sportowych i masowych. Najnowocześniejsza baza transportowa, profesjonalna opieka medyczna. Szybko, sprawnie zapewniamy przewozy sanitarne pacjentów na terenie miasta, województwa, kraju a także całej Europy. Zapraszamy do stałej współpracy.

ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY

Informacje, wydarzenia, porady.

Bądź na bieżąco!

projekt www
30 Kwiecień 2024

Video Fiberolaryngoskopia. Nowoczesna diagnostyka endoskopowa w Poradni Laryngologicznej

Video Fiberolaryngoskopia to kompleksowe badanie wykonywane za pomocą nowoczesnego endoskopu z giętką końcówką o średnicy zaledwie 2,4 mm, z możliwością obrazowania na monitorze. Diagnostykę wykonuje lekarz specjalista otolaryngologii. Fiberoskop służy do badania jamy nosa, ujścia zatok, nosogardzieli, gardła i krtani.
projekt www
30 Kwiecień 2024

Badanie słuchu – Audiometria i dobór aparatu słuchowego.

Ubytek słuchu to choroba cywilizacyjna i powszechny problem społeczny, dotyczący coraz większej liczby osób, w coraz młodszym wieku. Na tą sytuację wpływa wiele czynników. Wszyscy korzystamy z telefonów komórkowych, wiele osób pracuje w długotrwałym hałasie, słucha muzyki przez słuchawki lub rozmawia przez zestawy nauszne. Nie bez znaczenia są także predyspozycje wiekowe.
projekt www
30 Kwiecień 2024

Opieka Koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej

W ramach Opieki Koordynowanej w naszej Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej obejmujemy Pacjentów diagnostyką i leczeniem najczęstszych chorób przewlekłych, z zakresu:
- kardiologii
- diabetologii
- chorób płuc (pulmonologii)
- endokrynologii

Nasi partnerzy

 • #1
 • #2
 • #3
 • #4
 • #5
 • #6
 • #7
 • #8
 • #9
 • #10
 • #11
 • #12
 • #13
 • #14
Go to top