ZBM ZDROWIE

Każdy z nas jest wyjątkowy. W ZBM Zdrowie jesteśmy przekonani, że poprzez holistyczne podejście, pomożemy Ci cieszyć się swoim zdrowiem na każdym etapie życia. Pamiętajmy, jak ważne jest dbanie o profilaktykę aby zachować świetne zdrowie przez długi czas.

Stworzyliśmy pakiet SPECJALISTYKA I ZDROWIE aby otoczyć kompleksową opieką każdego w każdym  wieku. Nasi doświadczeni lekarze specjaliści, wykwalifikowani rehabilitanci, fizjoterapeuci, pielęgniarki i cały personel, zaopiekują się Państwa  zdrowiem. W ofercie pakietu uwzględniliśmy specyficzne badania i procedury medyczne istotne dla poszczególnych etapów życia.

Zapewniamy specjalistyczne usługi medyczne, w przyjaznych i komfortowych warunkach. Stosujemy najnowsze metody leczenia oraz najwyższej klasy aparaturę medyczną. Podczas wizyt zadbamy o miłą atmosferę i dobre samopoczucie wszystkich naszych pacjentów.

Zachęcamy do skorzystania z pakietu. Zapraszamy do naszych przychodni!

Pakiet świadczeń i konsultacjiw ramach poradni specjalistycznych

Przychodnia
ul. Powstańców Warszawskich 64, 41-902 Bytom
Godziny przyjęć: Pon. – Pt. 7:00-18:00
Przychodnia
ul. Tarnogórska 6, 41-902 Bytom
Godziny przyjęć: Pon. – Pt. 8:00-18:00

Oferta
w ramach pakietu
SPECJALISTYKA I ZDROWIE

Zachęcamy do skorzystania z pakietu świadczeń i konsultacji w ramach poradni specjalistycznych: kardiologicznej, chorób naczyń, neurologicznej, chirurgicznej, urologicznej, onkologicznej, laryngologicznej, dermatologicznej i dietetycznej.

Pakiet z kompletem badań

Pakiet neurologiczno-okulistyczny
Cena: 480zł  360zł

Bóle głowy to jedna z najczęstszych dolegliwości. Ból ten bywa objawem chorób oczu lub też leży po stronie neurologicznej. W wielu przypadkach współpraca okulisty z neurologiem jest niezbędna do postawienia prawidłowej diagnozy. Niektóre objawy to jednostronne pogorszenie widzenia, ból podczas ruszania gałką oczną, ból głowy w okolicy czołowej. Po wykluczeniu chorób leżących po stronie okulistycznej należy przeprowadzić konsultację neurologiczną. Migrena to jedna z chorób neurologicznych która może dawać objawy oczne, wówczas pacjent w pierwszej kolejności zgłosi się do okulisty. Aura wzrokowa towarzysząca migrenie często skłania pacjenta do konsultacji okulistycznej. Pakiet został stworzony dla pacjentów z nietypowymi objawami ocznymi powiązanymi z bólem głowy i obejmuje 3 wizyty np. 2 okulistyczne i jedna neurologiczna lub odwrotnie.

Pakiet z kompletem badań

Pakiet specjalistyczny
Cena: 480zł  360zł

Wiemy, że leczenie chorób przewlekłych, diagnostyka i kontrolowanie postępów leczenia wymagają regularnych wizyt u specjalisty. Nasi lekarze w niektórych przypadkach również muszą realizować częstsze kontrole by mieć pacjenta pod stałą intensywną opieką. Ta oferta jest dla osób, które w krótkim czasie potrzebują zrealizować diagnostykę i leczenie. Nie martw się jeśli nie wiesz czy pakiet jest dla Ciebie - pierwsza wizyta u lekarza ( ortopedy, okulisty lub ginekologa) to kwota standardowa, dopiero w sytuacji gdy lekarz będzie widział wskazania do kolejnych częstych wizyt zaproponujemy w tym samym dniu dopłatę do pakietu. Pakiet obowiązuje przez okres 2 miesięcy.

ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY


Nasi partnerzy

 • #1
 • #2
 • #3
 • #4
 • #5
 • #6
 • #7
 • #8
 • #9
 • #10
 • #11
 • #12
 • #13
Go to top