ZBM ZDROWIE
Każda kobieta jest wyjątkowa. W ZBM Zdrowie jesteśmy przekonani, że poprzez holistyczne podejście pomożemy Paniom cieszyć się swoją kobiecością na każdym etapie życia. Pamiętajmy, jak ważne jest dbanie o profilaktykę aby zachować świetne zdrowie przez długi czas.

Stworzyliśmy pakiet KOBIETA I ZDROWIE aby otoczyć kompleksową opieką kobiety w każdym wieku. Nasi doświadczeni lekarze specjaliści, wykwalifikowani rehabilitanci, fizjoterapeuci, pielęgniarki i cały personel, zaopiekują się zdrowiem wszystkich Pań. W ofercie pakietu uwzględniliśmy specyficzne badania i procedury medyczne istotne dla poszczególnych etapów życia każdej kobiety.

Zapewniamy specjalistyczne usługi medyczne, w przyjaznych i komfortowych warunkach. Stosujemy najnowsze metody leczenia oraz najwyższej klasy aparaturę medyczną. Podczas wizyt zadbamy o miłą atmosferę i dobre samopoczucie wszystkich naszych pacjentek.

Zachęcamy do skorzystania z pakietu. Zapraszamy do naszych przychodni!

Pakiet konsultacji specjalistycznych w zakresie ginekologii i endokrynologii, badań profilaktycznych i zabiegów rehabilitacyjnych

Przychodnia
ul. Powstańców Warszawskich 64, 41-902 Bytom
Godziny przyjęć: Pon. – Pt. 7:00-18:00
Przychodnia
ul. Tarnogórska 6, 41-902 Bytom
Godziny przyjęć: Pon. – Pt. 8:00-18:00

Oferta
w ramach pakietu
KOBIETA I ZDROWIE

Zachęcamy wszystkie Panie do skorzystania z oferty profilaktycznych badań laboratoryjnych, badań obrazowych, konsultacji specjalistycznych, zabiegów rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych.

Pakiet z kompletem badań

Pakiet tarczycowy:
Cena: 478zł 400zł

(TSH, FT3, FT4, Anty TPO - przeciwciała przeciwko peroksydazie tarczycowej , anty TG – przeciwciała przeciwko tyreoglobulinie ) to kompleksowy panel badań tarczycy, pozwalający zbadać zarówno poziom hormonów (TSH, fT3 i fT4) oraz przeciwciał tarczycowych w jednym pobraniu. Pozwala to na wykrycie zaburzeń tarczycy wynikających z choroby Hashimoto (w tym niedoczynności lub nadczynności tarczycy w przebiegu tej choroby) czy choroby Gravesa-Basedowa. Przewlekłe zmęczenie i ospałość, przybieranie na wadze, ciągłe uczucie zimna albo odwrotnie ciągłe uczucie gorąca, drżenie rąk, kołatanie serca, wytrzeszcz oczu - wszystkie te objawy moga być związane z zaburzonym funkcjonowaniem tarczycy. W naszej poradni możemy wykonać kompleksowo diagnostykę chorób tarczycy : Badania laboratoryjne, badanie USG tarczycy i konsultacja u lekarza specjalisty pozwoli na postawienie dokładnej diagnozy i szybkie wdrożenie leczenia

Pakiet z kompletem badań

Pakiet ginekologiczny
Cena: 300zł

Dla naszych Pań przygotowaliśmy kompleksowy pakiet profilaktyczny. Konsultacja ginekologiczna z badaniem USG (przez powłoki brzuszne i/lub transwaginalne), badanie cytologiczne, oraz dodatkowo badanie USG piersi wykonywane przez specjalistę onkologa. Cytologia to badania , które powinno się wykonywać regularnie w ramach profilaktyki wczesnego wykrywania raka szyjki macicy. Badanie USG piersi to badanie wykonywane w celu szybkiej diagnostyki raka piersi – wszelkie zmiany i guzki w piersi będą widoczne na USG. Zachęcamy do regularnych badań profilaktycznych.

ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY


Nasi partnerzy

 • #1
 • #2
 • #3
 • #4
 • #5
 • #6
 • #7
 • #8
 • #9
 • #10
 • #11
 • #12
 • #13
Go to top