ZBM ZDROWIE
Każdy z nas jest wyjątkowy. W ZBM Zdrowie jesteśmy przekonani, że poprzez holistyczne podejście pomożemy każdemu cieszyć się dobrą ostrością wzorku i zdrowymi oczami na każdym etapie życia. Pamiętajmy, jak ważne jest dbanie o profilaktykę aby zachować świetne widzenie przez długi czas.

Stworzyliśmy pakiet OKULISTYKA I ZDROWIE aby otoczyć kompleksową opieką pacjentów w każdym wieku. Nasi doświadczeni lekarze specjaliści okuliści, optometryści, optycy zaopiekują się Państwa oczami. W ofercie pakietu uwzględniliśmy specyficzne badania i procedury medyczne istotne dla poszczególnych etapów życia oraz ich wpływu na procesy widzenia.

Zapewniamy specjalistyczne usługi medyczne, w przyjaznych i komfortowych warunkach. Stosujemy najnowsze metody leczenia oraz najwyższej klasy aparaturę medyczną. Podczas wizyt zadbamy o miłą atmosferę i dobre samopoczucie wszystkich naszych pacjentów.

Zachęcamy do skorzystania z pakietu. Zapraszamy do naszych przychodni!

Pakiet konsultacji i kompleksowych badań okulistycznych dla dzieci i dorosłych

Przychodnia
ul. Powstańców Warszawskich 64, 41-902 Bytom
Godziny przyjęć: Pon. – Pt. 7:00-18:00
Przychodnia
ul. Tarnogórska 6, 41-902 Bytom
Godziny przyjęć: Pon. – Pt. 8:00-18:00

Oferta
w ramach pakietu
OKULISTYKA I ZDROWIE

Zachęcamy dzieci i dorosłych do skorzystania z oferty pakietu konsultacji i kompleksowych badań okulistycznych. Dysponujemy najwyższej klasy aparaturą medyczną. Nasi lekarze to doświadczeni specjaliści.

Pakiet z kompletem badań

Rozszerzony pakiet okulistyczny
Cena: 450zł 380zł

Pakiet rozszerzony - kompleksowej diagnostyki okulistycznej jest to propozycja wykonania wszystkich badań w kierunku jaskry, cukrzycowej chorobie oczu, oraz pogorszenia wzroku związanego ze specyfiką pracy lub wiekiem. Pakiet okulistyczny obejmuje kompleksowe badanie okulistyczne wraz z oceną przedniego i tylnego odcinka oka w lampie szczelinowej badanie dna oka , fotografia barwna dna oka, komputerowe badanie refrakcji (autorefraktometria) , tonometria bezkontaktowa (pomiar ciśnienia w oku) pachymetria rogówki, keratometria, pole widzenia obojga oczu oraz badanie OCT plamek i nerwów wzrokowych a na koniec badnie USG oczu w celu diagnostyki rogówki oraz jej dysfunkcji lub w celu określenia mocy soczewki wszczepionej po operacji usunięcia zaćmy.

w tym 100zł rabatu na korektę okularową

Pakiet okularowy
Cena: 180zł

Pakiet skierowany do osób chcących dobrać korektę okularową, soczewkową. Pakiet obejmuje badanie okulistyczne z badaniem ostrości widzenia, dal, bliż, badanie w lampie szczelinowej z oceną przedniego oraz tylnego odcinka oka, pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego, autokeratorefrakcja. Na zakończenie badania pacjent otrzymuje rabatową receptę okularową do realizacji w Salonie Optycznym Nasze Okulary ze 100 zł obniżką od całkowitej ceny okularów.

Pakiet z kompletem badań

Pakiet neurologiczno-okulistyczny
Cena: 490 zł

Bóle głowy to jedna z najczęstszych dolegliwości. Ból ten bywa objawem chorób oczu lub też leży po stronie neurologicznej. W wielu przypadkach współpraca okulisty z neurologiem jest niezbędna do postawienia prawidłowej diagnozy. Niektóre objawy to jednostronne pogorszenie widzenia, ból podczas ruszania gałką oczną, ból głowy w okolicy czołowej. Po wykluczeniu chorób leżących po stronie okulistycznej należy przeprowadzić konsultację neurologiczną. Migrena to jedna z chorób neurologicznych która może dawać objawy oczne, wówczas pacjent w pierwszej kolejności zgłosi się do okulisty. Aura wzrokowa towarzysząca migrenie często skłania pacjenta do konsultacji okulistycznej. Pakiet został stworzony dla pacjentów z nietypowymi objawami ocznymi powiązanymi z bólem głowy i obejmuje 3 wizyty np. 2 okulistyczne i jedna neurologiczna lub odwrotnie.

Pakiet z kompletem badań

Pakiet jaskrowy
Cena: 490 zł

Pierwsze objawy jaskry pierwotnej to przede wszystkim stopniowe pogorszenie wzroku – głównie obniżenie ostrości widzenia oraz tęczowe kręgi widziane wokół źródeł światła. Należy zwrócić również uwagę na światłowstręt i częste łzawienie oczu. Nasza propozycja to szeroki zakresu badań diagnostycznych w kierunku jaskry, monitorowanie przebiegu choroby lub jej wczesnego wykrycia. Celem jest wykonanie szybkiej (wykonanie w ciągu jednego dnia) i dokładnej diagnozy w kierunku jaskry w atrakcyjnej cenie. Pakiet obejmuje badania: BADANIE PODSTAWOWE (Konsultacja okulistyczna obejmuje badanie ostrości wzroku, w lampie szczelinowej, pomiar ciśnienia, autokeratorefrakcja, badanie dna oka, dobór okularów, ordynacja leków) PACHYMETRIA, TONOMETRIA, GONIOSKOPIA, POLE WIDZENIA, OCT TARCZY N II

ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY


Nasi partnerzy

 • #1
 • #2
 • #3
 • #4
 • #5
 • #6
 • #7
 • #8
 • #9
 • #10
 • #11
 • #12
 • #13
Go to top