ZBM ZDROWIE
Każdy z nas jest wyjątkowy. W ZBM Zdrowie jesteśmy przekonani, że poprzez holistyczne podejście, pomożemy Ci cieszyć się swoim zdrowiem na każdym etapie życia. Pamiętajmy, jak ważne jest dbanie o profilaktykę aby zachować świetne zdrowie przez długi czas.

Stworzyliśmy pakiet SPORT I ZDROWIE aby otoczyć kompleksową opieką  w każdym wieku. Nasi doświadczeni lekarze specjaliści, wykwalifikowani rehabilitanci, fizjoterapeuci, pielęgniarki i cały personel, zaopiekują się zdrowiem wszystkich naszych pacjentów. W ofercie pakietu uwzględniliśmy specyficzne badania i procedury medyczne istotne dla wszystkich osób uprawiających sport.

Zapewniamy specjalistyczne usługi medyczne, w przyjaznych i komfortowych warunkach. Stosujemy najnowsze metody leczenia oraz najwyższej klasy aparaturę medyczną. Podczas wizyt zadbamy o miłą atmosferę i dobre samopoczucie wszystkich naszych pacjentów.

Zachęcamy do skorzystania z pakietu. Zapraszamy do naszych przychodni!

Pakiet konsultacji w zakresie ortopedii, rehabilitacji i zabiegów fizjoterapii

Przychodnia
ul. Powstańców Warszawskich 64, 41-902 Bytom
Godziny przyjęć: Pon. – Pt. 7:00-18:00
Przychodnia
ul. Tarnogórska 6, 41-902 Bytom
Godziny przyjęć: Pon. – Pt. 8:00-18:00

Oferta
w ramach pakietu
SPORT I ZDROWIE

Zachęcamy osoby aktywne sportowo a także zawodników wszystkich dyscyplin sportu do skorzystania z pakietu konsultacji ortopedycznych, rehabilitacyjnych a także zabiegów fizjoterapeutycznych.

Pakiet z kompletem badań

Medycyna sportowa dla dzieci
Cena: 170zł

Lekarz z certyfikatem Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej analizuje wyniki badań młodych sportowców, przeprowadza szczegółowy wywiad dotyczący przebytych chorób, urazów, kontuzji, przyjmowanych leków i pyta o dziedzinę sportu którą zajmuje się lub którą rozpoczyna dziecko. Pierwszymi wynikami które analizuje lekarz są : morfologia, ogólne badanie moczu, OB, badanie EKG oraz wynik pomiaru ciśnienia. Na podstawie wyników badań lekarz wydaje decyzję o dopuszczeniu dziecka do konkretnych treningów. Z myślą o młodych sportowcach stworzyliśmy pakiet który zawiera konsultację lekarza medycyny sportowej oraz podstawowe badania w cenie 150 zł. W zależności od wskazań lekarz może zlecić wykonanie dodatkowych badań u innych specjalistów np. okulista, ortopeda wówczas konsultacja u dodatkowych specjalistów to zamiast 160zł standardowej ceny – 100zł.

Pakiet z kompletem badań

Pakiet ortopedyczny dla dorosłych:
Cena: 310zł

Wady postawy, skolioza, patologie układu ruchu wrodzone lub nabyte np w wyniku kontuzji, to bardzo częste schorzenia, które dotyczą osób w każdym wieku. Stworzyliśmy pakiet który zawiera konsultację u lekarza ortopedy oraz diagnostykę obrazową RTG. To nie wszystko. Jeśli pacjent cierpi na krzywicę, łamliwości kości lub osteoporozę - na miejscu zostanie wykonane badanie densytometryczne. Ortopeda zleci wykonanie tych badań, które następnie zostaną wykonane na miejscu i przeanalizowane tego samego dnia. Diagnoza, zalecone leczenie , skierowanie na zabiegi czy instruktaż dotyczący ćwiczeń do wykonania w domu to przykłady dalszego postępowania.

Pakiet z kompletem badań

Fizjoterapia w urazach sportowych
Cena: 640zł  460zł

Urazy mogą przytrafić się każdemu. Czasami nieszczęśliwy zbieg wydarzeń, chwila nieuwagi lub podatność na kontuzje może nas wyłączyć z normalnego funkcjonowania. Proponujemy szybką diagnozę oraz leczenie. Konsultacja u ortopedy i badania diagnostyczne pozwolą zaplanować postępowanie fizjoterapeutyczne – terapię korygującą przyczynę powstawania dysfunkcji w obrębie aparatu ruchu. W przypadku np. stłuczeń stawów jednym ze sposobów wykluczenia złamania jest wykonanie zdjęcia RTG. Mając powyższe na uwadze stworzyliśmy pakiet zawierający konsultację u lekarza ortopedy, wykonanie na miejscu zdjęcia RTG, zlecenie przez lekarza zabiegów fizjoterapeutycznych. Po diagnostyce lekarskiej pacjentem przez dwa tygodnie zajmuje się fizjoterapeuta, który przeprowadza zajęcia indywidualne na początku każdego tygodnia i 15 zabiegów tygodniowo wszystko po to aby pacjent szybko mógł powrócić do aktywności.

Pakiet fali uderzeniowej
Cena: 280zł

Pakiet 5 zabiegów fali uderzeniowej, (zabieg wykonuje się raz w tygodniu)

Cena zawiera konsultacje fizykoterapeuty

Pakiet fizykoterapeutyczny KOMFORT
Cena: 400zł

3 zabiegi fizykoterapeutyczne zlecone przez mgr fizjoterapii: cena zawiera 30 zabiegów plus konsultacje magistra fizykoterapii

Ważny przez miesiąc od wykupienia

Pakiet fizykoterapeutyczny STANDARD
Cena: 350zł

3 zabiegi fizykoterapeutyczne zlecone przez lekarza (ze skierowania): 10 wizyt czyli w sumie 30 zabiegów, ważny przez miesiąc od wykupienia

Mini pakiet fizykoterapeutyczny
Cena: 70zł

1 wybrany zabieg fizykoterapeutyczny - 5 wizyt

ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY


Nasi partnerzy

 • #1
 • #2
 • #3
 • #4
 • #5
 • #6
 • #7
 • #8
 • #9
 • #10
 • #11
 • #12
 • #13
 • #14
Go to top